Споживчий кредит

Споживчий кредит - це кредит, який надається тільки в національній грошовій одиниці фізичним особам - резидентам України на придбання споживчих товарів тривалого користування, послуг та невідкладні потреби і який повертається у розстрочку, якщо інше не передбачено умовами кредитного договору.

Банк надає кредити фізичним особам у розмірі, що визначається виходячи із вартості товарів і послуг, які є об’єктом кредитування.

Розмір кредиту на будівництво, купівлю і ремонт житлових будинків, садових будинків, дач та інших будівель визначається в межах вартості майна, майнових прав, які можуть бути переданими банку в забезпечення фізичною особою та сумою її поточних доходів, за винятком обов’язкових платежів.

Строк кредиту встановлюється в залежності від цілей об’єкта кредитування, розміру позики, платоспроможності позичальника, при чому він не повинен перевищувати 10-ти років з дня його надання.

Споживчі кредити забезпечуються заставою особистого майна, поручительствами (гарантіями) юридичних та фізичних осіб.

Фізичні особи погашають кредити шляхом перерахування коштів з особистого вкладу, депозитного рахунку , переказами через пошту або готівкою.

Если вам понравился пост, вы можете оставить комментарий или подписаться на RSS и получать каждый новый пост из этого блога.

Комментарии

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.